زمان مطالعه: 2 دقیقه

لیپوماتیک بازو

بازو ها جزو اندام هایی می باشند که تاثیراتی ب سزا در زیبایی اندام افراد دارند . افرادی که در بازو هایشان چربی ها تا حد زیادی رسوب پیدا کرده باشند و در واقع دارای بازو های چاقی هستند و حتی با رعایت رژیم غذایی و همچنین انجام فعالیت های ورزشی نیز نتوانسته اند بازو های خود را لاغر کنند ، می توانند از شیوه ی لیپوماتیک بازو بهره مند شوند . لیپوماتیک روشی بی خطر و ایمن برای از بین بردن چربی ها به شمار می آید که به صورت سرپایی انجام می شود و بلافاصله بعد از اتمام عمل لیپوماتیک بازو افراد بازو هایی خوش فرم خواهند داشت .

 

 

نحوه ی انجام عمل لیپوماتیک بازو :

ابتدا باید بازو هایتان توسط پزشک بررسی شوند تا قسمت های تخلیه ی چربی ها را مشخص سازد زیرا در صورتی که چربی ها به نحو احسن از قسمت مورد نظر تخلیه نشوند ، بازو صاف و یکنواخت نخواهد شد . سپس کانولا که میله ی فلزی باریکی می باشد از طریق سوراخ های بسیار ریزی به درون پوست وارد می شود و در آن ناحیه ارتعاشات و لرزش هایی ایجاد می کند و منجر به شکسته شدن اتصال سلول های چربی می شود . پس از شکسته شدن اتصال سلول های چربی می توان چربی ها را از بدن تخلیه کرد . در صورت تمایل فرد می توان از چربی به دست آمده برای جوانسازی پوست پشت دست استفاده کرد .

لیپوماتیک بازو ها طی یک جلسه قابل انجام است و پس از اتمام عمل نتایج مطلوبی مشاهده خواهد شد . در ضمن بیمار باید مراقبت های پس از عمل لیپوماتیک بازو را نیز مورد توجه قرار دهد تا نتایج بهتری کسب کند .

مراقبت های پس از لیپوماتیک :

1.پس از استفاده از این شیوه ی درمانی بایستی بیمار به حد کافی استراحت داشته باشد .

2.بیمار باید یک روز بعد از عمل پیاده روی را شروع کند و از پرداختن به فعالیت های شدید جسمانی پرهیز نماید .

3.حتما از گن های فشاری پس از لیپوماتیک استفاده شود .

4.دارو هایی را که پزشک تجویز نموده را به طور منظم استفاده کند .

5.توصیه می شود مصرف نمک و غذاهای چرب بعد از لیپوماتیک محدود شود .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]