جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه به منظور کوچک کردن سینه های بزرگ و حجیم و خوش فرم کردن سینه های کوچک و بالا کشیدن سینه های افتاده بانوان و کوچک کردن سینه آقایان انجام می شود که باعث بهبود چشمگیری در تناسب اندام فرد خواهد شد.

جراحی سینه را باید توسط بهترین جراح سینه انجام داد و افراد بر اساس منطقه زندگی خود به دنبال بهترين جراح زيبايي سينه در تهران یا در مناطق دیگر هستند.

سينه عمل شده باعث ایجاد تناسب اندام و افزایش اعتماد به نفس افراد به خصوص بانوانی که بافت سینه خود را بر اثر درمان سرطان سینه از دست داده اند، می شود.

دلیل افتادگی و تغییر حالت دادن سینه چیست ؟

  • بارداری و دوران شیردهی
  • کاهش وزن شدید
  • افزایش وزن
  • درمان سرطان سینه

انواع جراحی زیبایی سینه چیست ؟

در صورتی که از سایز و فرم سینه خود رضایت ندارید می توانید با انجام جراحی سینه ، سینه های خوش فرمی را ایجاد نمایید.

جراحی زیبایی سینه

 

انواع جراحی زیبایی سینه شامل :

جراحی پروتز سینه

عمل پروتز سینه یا جراحی بزرگ کردن سینه با هدف حجیم کردن و خوش فرم کردن سینه هایی که از ابتدا کوچک بوده اند یا بر اثر مواردی که در بالا ذکر شد بافت سینه کاهش یافته است انجام می شود.

نوع و سایز پروتز سینه با توجه به آناتومی بدن و نظر فرد توسط بهترین جراح سینه انتخاب می شود.

انواع پروتز سینه بر اساس جنس به دو دسته پروتز سیلیکونی و پروتز آب نمکی تقسیم می شود که امروزه پروتز سیلیکونی بیشتر کاربرد دارد.

جراحی لیفت سینه

عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی به منظور بالا کشیدن سینه هایی که دچار افتادگی شده اند، انجام می شود.

جراحی کوچک کردن سینه

عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی با هدف کوچک کردن سینه های بزرگ انجام می شود. در این نوع از جراحی سینه قسمت نوک پستان به موقعیت بالا تر انتقال خواهد یافت.

عمل ژنیکوماستی

جراحی کوچک کردن سینه آقایان یا ژنیکوماستی برای آقایانی که رشد سینه آن ها به دلیل مصرف دارو یا اختلالات هورمونی نامتعارف و بزرگ است انجام می شود.

در این نوع از جراحی زیبایی سینه چربی و بافت اضافه سینه آقایان از طریق لیپوساکشن برداشته می شود.

هزینه جراحي زيبايي سينه

هزينه جراحي كوچك كردن سينه و به طور کلی هزینه جراحي زيبايي سينه زنان و آقایان با توجه به نوع جراحی سینه و هزینه های جانبی دیگر مشخص می گردد که در اولین مشاوره حضوری به فرد اعلام خواهد شد.

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

نظرات بسته شده است.