عمل زیبایی سینه

عمل زیبایی سینه

عمل زیبایی سینه به منظور داشتن سینه هایی خوش فرم متناسب با آناتومی بدن انجام می شود که با تغییر سایز و موقعیت پستان و کوچک یا حجیم کردن و بالا کشیدن سینه صورت می گیرد.

برای اینکه از جراحی سینه نتایج مطلوبی را حاصل نمایید عمل سينه خود را توسط بهترین جراح سینه انجام دهید و توصیه های جراح سینه را که در جلسه قبل از عمل زیبایی سینه بیان می شود را رعایت نمایید.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که بهترين جراح زيبايي سينه در تهران کیست ؟ افراد با پرس و جو از اطرافیان و سرچ کردن در موتورهای جستجو و مراجعه به مطب جراح سینه خود را انتخاب کنند.

 

انواع عمل زیبایی سینه

عمل کوچک کردن سینه

ماموپلاستی یا جراحي كوچك كردن سینه با هدف داشتن سینه های کوچک انجام می شود و بانوانی که از بزرگی سینه های خود رنج می برند کاندیدای مناسبی برای این نوع از جراحي زيبايي سينه هستند.

عمل کوچک کردن سینه آقایان

عمل ژنیکوماستی یا جراحي كوچك كردن سينه آقایان به منظور کوچک کردن سینه آقایان انجام می شود که بنا به دلیلیل ژنتیکی یا اختلالات هورمونی  رشد سینه بیشتر از حد معمول داشته اند.

عمل بزرگ کردن سینه

جراحي پروتز سينه یا بزرگ کردن سینه با هدف خوش فرم وحجیم کردن سینه بانوانی انجام می شود که دارای سینه های کوچک هستند یا به دلیل درمان سرطان سینه قسمتی از بافت یا به طور کامل بافت سینه خود را از دست داده اند.

عمل بالا کشیدن سینه

عمل لیفت سینه با هدف بالا کشیدن سینه های افتاده و قرار گرفتن در موقعیت متناسب با آناتومی بدن انجام می شود.

نکته قابل ذکر این است که در جراحي بزرگ كردن سينه اگر افتادگی سینه شدید باشد باید همراه با پروتز سینه ، عمل لیفت سینه نیز انجام گیرد.

عمل زیبایی سینه 2

 

نقش جراح سینه در عمل زیبایی سینه

 • بهترین جراح سينه باید سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی اولویت کار خود قرار دهد و دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد بدهد تا در مورد انجام عمل سینه تصمیم گیری نماید.
 • بهترین جراح عمل سینه اندام و چارچوب کلی بدن فرد را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین روش را برای ایجاد نتیجه مطلوب و مورد رضایت انتخاب می کند.
 • جراح سینه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه بیمار را در مورد مبتلا بودن به بیماری خاص یا مصرف داروی خاص مورد بررسی قرار می دهد تا جراحی سینه را با شرایطی کاملا ایمن انجام دهد.
 • برای انجام مشاوره حضوری به مطب مراجعه نمایید و از جراح سینه بخواهید که نمونه کارهایی که داخل مطب موجود می باشد را مشاهده نمایید.
 • می توانید با اشخاصی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب مراجعه می کنند صحبت کنید و میزان رضایت افراد را از انجام جراحی زیبایی سینه مورد سنجش قرار دهید.
 • جراح سینه در جلسه مشاوره قبل از جراحی زیبایی سینه توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی سینه بیان می کند و آزمایشات لازم را برای چک کردن وضعیت بدنی فرد تجویز می نماید.

قبل و بعد از عمل زیبایی سینه

 • برای اینکه دیدگاه کلی از نتیجه سينه عمل شده خود داشته باشید هنگام مشاوره از جراح سینه خود بخواهید دیدگاه کلی درمورد روند و چگونگی و نتیجه جراحی سینه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهد.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی را باید استفاده کنید یا حتی به دارو خاصی حساسیت دارید جراح سینه را مطلع سازید.
 • یک ماه قبل از جراحی سینه از مصرف دخانیات و انواع مشروبات الکلی چون موجب اختلال در انعقاد خون می گردد خودداری نمایید.
 • ممکن است در ناحیه سینه عمل شده و محل برش ها احساس درد داشته باشید، داشتن این احساس درد طبیعی است و جای نگرانی ندارد و با مصرف مسکن هایی که جراح سینه تجویز می نماید قابل تسکین خواهد بود.
 • بعد از جراحی سینه رژیم غذایی خود را با نوشیدن مایعات شروع کنید.

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

نظرات بسته شده است.

Call Now Button