۲۵ بهم

ماموپلاستی

ماموپلاستی

به عمل جراحی کوچک کردن سینه ی خانم ها عمل جراحی ماموپلاستی کاهشی یا ماموپلاستی کاهنده گفته می شود . این نوع عمل جراحی به منظور کاهش اندازه ی سینه ها به کار گرفته می شود .

ماموپلاستی

طی این عمل جراحی ، چربی ، بافت غدد و پوست از سینه ها برداشته می شود و سپس تغییراتی در بافت ایجاد شده و سر سینه نیز اصلاح می شود . عمل ماموپلاسـتی بر روی زنانی که از ظاهر ، وزن و افتادگی سینه های خود ابراز نارضایتی می کنند ، انجام می شود . جراحی کوچک کردن سینه بر روی آقایان نیز انجام می شود که با عنوان ژنیکوماستی نیز شناخته می شود .

نتایج مورد انتظار از جراحی ماموپلاستی :

پیش از انجام عمل جراحی ماموپلاستی بایستی با یک جراح متخصص در رابطه با انتظارات خود از این عمل صحبت کنید . در بعضی موارد امکان دارد برای اعمال تغییرات در ظاهر و اندازه ی سینه ها به یک عمل جراحی پیشرفته نیاز باشد . همچنین ممکن است این عمل جراحی از خود زخم و جراحت به جای گذارد و احساس سر سینه ی بیمار را از بین ببرد . برای خانم هایی که سینه های بسیار بزرگی دارند ، مزایای پس از ماموپلاستی از هر گونه نقص یا اشکالی بیشتر خواهد بود .

عمل جراحی ماموپلاستی کاهشی به طور معمول تحت بی هوشی عمومی انجام می شود . پیش از جراحی از افراد درخواست می شود از رژیم غذایی خاصی استفاده کنند . معمولا  از شش ساعت قبل از عمل بیماران نباید چیزی بخورند و کاملا ناشتا باشند . عمل جراحی مامو پلاستی حدودا 90 دقیقه تا 4 ساعت زمان می برد و پس از عمل بیماران یک یا دو شب در بیمارستان تحت نظر قرار می گیرند . این عمل با استفاده از تکنیک های مختلفی انجام می شود .

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیفت سینه ، پروتز سینه )

 

ماموپلاستی
مجموع امتیاز 5 از 26 رای

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ