زمان مطالعه: 2 دقیقه

لیپوساکشن

یکی از روش های زیبایی در ایران روش لیپوساکشن است که از طریق برش های ریزی که در موضع مورد نظر ایجاد می شود بافت های چربی را از نواحی مختلف بدن حذف می کند . لذا با استفاده از این روش می توان به ظاهری صاف تر و یکنواخت تر و زیبا تر دست یافت .

لیپوساکشن

با استفاده از رژیم غذایی و ورزش می توان چربی ها را سوزاند اما برای خلاص شدن از چربی های اضافی در مناطق خاصی از بدن راهی وجود ندارد .  در برخی از قسمت های بدن چربی به صورت موضعی انباشه می شود لذا اگر بقیه ی نواحی بدن شما لاغر تر شوند این نواحی به صورتی واضح قابل مشاهده خواهند بود . در خانم ها این قسمت ها در اطراف ران ، شکم ، پشت و پهلو است و در مردان نیز چربی های موضعی در قسمت های پهلو ها وشکم وجود دارند . با استفاده از روش لیپوساکشن می توان چربی های این نوحی را از بین برد بدون اینکه وزن تا حد زیادی کاهش پیدا کند لذا در صورتی که به حذف چربی های موضعی نیاز دارید لیپوساشکن روش مناسبی است .

برش مورد نیاز برای انجام لیپوساکشن :

هر روش جراحی نوعی زخم به جای می گذارد . جراح پلاستیک در ایجاد این برش ها تخصص دارد و آن ها را در نواحی ای ایجاد می کند که کمتر قابل دیدن باشند . زخم های ایجاد شده در لیپوساکشن 2 تا 3 میلی متر طول دارند لذا سریعا بهبود پیدا می کنند به طوری که کاملا محو می شوند و قابل مشاهده نخواهند بود . این برش ها برای وارد شدن کانولا به بافت چربی ایجاد می شوند .

ضمنا باید به این موضوع توجه داشت که لیپوساشکن به رفع سلولیت ها کمک نمی کند زیرا انجام لیپوساکشن در نزدیکی سطح ، ریسک های بسیار زیادی دارد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]