۲۴ بهم

جراح سینه

جراح سینه

جراح سینه : جراحی سینه نوعی جراحی پلاستیک است که از جراحی های محبوب بین آقایان و بیشتر بانوان است و با انتخاب جراح سينه فوق تخصص پلاستیک می توان جراحی زیبایی سینه ایمن و بدون عارضه احتمالی را تجربه نمود.

جراحی سینه به منظور بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه و کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی و درمان سرطان سینه و در کل افزایش زیبایی و تناسب اندام انجام می شود.

ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که خصوصیات بهترین جراح سینه چیست و چگونه بهترین جراح سينه خود را انتخاب نماییم ما در این مقاله با بیان خصوصیات که جراح سینه خوب باید داشته باشد شما را در انتخاب کمک خواهیم نمود.

جراح سینه

خصوصیات بهترین جراح سینه

  • اولین مرحله مراجعه حضوری به مطب و انجام مشاوره با جراح فوق تخصص سینه است و می توان با صحبت با افرادی که قبلا جراحی سینه را انجام دهند میزان رضایت افراد را از انجام جراحی زیبایی سینه جویا شوید.
  • جراح سینه سلامت فرد را باید اولویت کار خود قرار دهد و هدف فرد را از انجام جراحی سینه بررسی نماید و و با توجه به مهارت و تخصص خود با روش های مدرن پزشکی به درمان و جراحی سینه بپردازد.
  • بهترین جراح سینه قادر به انجام انواع روش های زیبایی سازی سینه و فرم دهی خواهد بود و سینه عمل شده را متناسب با چهارچوب بدن هر فرد ایجاد می نماید.
  • جراح سينه توصیه های لازم را درمورد اقدامات قبل از جراحی سینه و مراقبت های بعد از جراحی سینه را بازگو خواهد کرد.
  • و مورد دیگری که جراح سينه به آن توجه دارد این است که سابقه مصرف داروی خاص یا داشتن بیماری خاص فرد را بررسی خواهد نمود.
  • به طور کلی باید جراح سينه ای را انتخاب نمایید که به جز مهارت و تخصص لازم با علم مدرن پزشکی و به روز آشنا باشد.

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیف سینه ، پروتز سینه )

درباره نویسنده

نظرات بسته شده است.