زمانی که با گذر زمان و قرار گرفتن تحت تاثیرات مختلف از قبیل بالا رفتن سن، بارداری، شیردهی و عوامل دیگر، تغییر شکل های نامطلوبی در سینه های بانوان اتفاق می افتد که سطح نارضایتی آنها از فیگور و اندامشان را بالا برده و اعتماد به نفس و برخی فاکتورهای دیگر را در مسیر منفی، تحت تاثیر قرار می دهد، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، یافتن راه چاره ای برای حل این مشکل است. خوشبختانه، پروتز سینه راهکار خوبی برای این دغدغه است. اما نکته مهم، یافتن یک جراح پروتز سینه خوب است. اگر ساکن کلان شهر تهران هستید، شاید در زمان سرچ با لیست بلندی از جراحان پروتز سینه روبرو شوید. اما چگونه از میان این فهرست بلند، بهترین جراح پروتز سینه در تهران را بیابیم؟ راهنمای زیر می تواند شما را در مسیر یافتن بهترین جراح پروتز سینه، چه در تهران و چه در سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران، یاری رساند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب، یکی از مهم ترین، حساس ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیماتی است که بیمار در اقدام به انجام جراحی پروتز پستان می گیرد. سپردن نتیجه جراحی به دست کسی که با تمام جوانب فرایند آشنایی کامل داشته و از تجربه و تبحر سطح بالا در این زمینه برخوردار است و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است، نوعی تضمین نتیجه خوب از فرایند محسوب می شود. یکی از ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه ، این است که سلامت بیمار خود را الویت داده و منافع بیمار در مقایسه با منافع شخصی، از اهمیت بیشتری برای او برخوردار باشد. وی همچنین با صبر و حوصله به دغدغه ها و اهداف بیمار خود گوش می دهد تا با آگاهی یافتن از هدف مورد نظر بیمار، بتواند طرح درمانی را ترسیم کند که با سبک سلیقه و خواسته بیمار، بیشترین هماهنگی ممکن را داشته باشد.

وی علاوه بر گوش کردن به بیمار خود، در صورت نامناسب بودن گزینه انتخابی بیمار و متناسب نبودن آن با شرایط فیزیکی و فیگور بدن، موضوع را به طور کامل برای بیمار موشکافی کرده و با اطلاع رسانی کامل، بیمار را متقاعد می کند که گزینه انتخابی او، نمی تواند برازندگی لازم را در بدن او ایجاد کند و در واقع به بیمار کمک می کند تا تصمیمی بر اساس آگاهی، نه بر مبنای یک تقلید کورکورانه بگیرد.

انتخاب بهترین جراحی پروتز سینه در تهران

در فرایند انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه، قدم اول، تهیه فهرستی از پزشکان برتر می باشد که از میان آنها، جراح بالقوه شما، انتخاب خواهد شد.

در قدم دوم، سوابق کاری و تحصیلات، گزینه ای است که باید برای هر جراح بالقوه، مورد بررسی قرار گیرد. بعد از انجام این تحقیقات، خودبخود متوجه می شوید که تعداد جراحانی که از قابلیت بسیار بالایی برای سپردن جراحی با خیال راحت به دست آنها برخوردارند، کمتر و کمتر می شوند. نهایتاً بعد از انتخاب جراح بالقوه، با تعیین وقت برای شرکت در جلسه مشاوره، و یک تعامل رو در رو با پزشک، می توانید کیفیت انتخاب خوب را بیشتر تضمین کنید.

  • انجام عمل متناسب با سلیقه و خواسته بیمار

از نظر یک بیمار، موفقیت آمیز بودن یا موفقیت آمیز نبودن یک جراحی پروتز سینه، با تامین یا عدم تامین خواسته او در نتیجه جراحی، ارتباط مستقیم دارد. به این معنی که اگر یک بیمار آنچه را که به عنوان یک هدف دنبال می کرده است، از نتیجه جراحی پروتز سینه خود، به دست آورد، از نظر او، جراحی، از نظر او موفقیت آمیز بوده است. کلید تحقق چنین امری، آگاهی پزشک از توقعات، خواسته ها و اهداف بیمار از قرار گرفتن تحت جراحی پروتز سینه می باشد. به همین دلیل است که جراحان خوب پروتز سینه، جلسه مشاوره را به عنوان یک منبع اطلاعاتی مفید تلقی می کنند که می تواند نتایج ثمربخشی را هم برای پزشک و هم برای بیمار به همراه داشته باشد. همانطور که در بخش دیگری از مقاله نیز متذکر شدیم، نگاه یک پزشک به این فرایند جراحی، قطعاً هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ هنری، بسیار جامع و کامل می باشد. بنابراین، پزشک تنها محوریت ترسیم طرح درمان را بر مبنای سلیقه و انتخاب بیمار، قرار نمی دهد. در صورتیکه پزشک تشخیص دهد انتخاب بیمار، با شرایط فیزیکی و فیگور او در تناسب بوده و با این انتخاب نهایتاً بعد از اجرای فرایند، یک نتیجه طبیعی و با کیفیت حاصل خواهد شد، قطعاً تلاش خود را بر روی اجرای نظر و خواسته بیمار متمرکز می کند، ولی در صورتی که هدف بیمار، در صورت اجرا، یک نتیجه نا مطلوب را بر جای گذارد، پزشک تلاش خود را بر روی اطلاع رسانی کامل به بیمار جهت اخذ یک تصمیم و داشتن یک انتخاب صحیح، متمرکز می کند. نهایتاً هدف یک جراح خوب پروتز سینه، خلق نتیجه ای است که بیشترین برازندگی را بر روی بدن بیمار داشته باشد و در واقع بتوان به آن بعنوان یک اثر هنری بی نظیر و خارق العاده نگاه کرد.

مشاوره تخصصی با بهترین جراح پروتز سینه در تهران

پزشک شما دکتر هادیزاده فوق تخصص جراحی سینه، جلسه مشاوره را الزامی ترین و در واقع حساس ترین بخش فرایند دانسته و از نظر او، این جلسه، مهم ترین بخش برای آماده شدن جهت قرار گرفتن تحت فرایند جراحی  محسوب می شود. از نظر پزشک، حضور بیمار در جلسه مشاوره، می تواند استرس بیمار را کاهش داده و فرصتی را برای صحبت در خصوص موضوعات الزامی فراهم می آورد. گردآوری فهرستی از سوالات، تشریح نتیجه مطلوب، شبیه سازی هدف با استفاده از سیستم های نرم افزاری و مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی سایر بیماران برای تشریح بیشتر هدف مورد نظر، از اقدامات مثبتی است که از نظر پزشک، در یک تعامل سازنده دو طرفه، بیمار را برای فرایند آماده می کند.

سوالاتی که باید از بهترین جراح پروتز سینه بپرسید:

در طول جلسه مشاوره می توانید جهت تائید و تضمین انتخاب تان سوالاتی را از جراح بالقوه بپرسید. برخی از این سوالات عبارتند از:

  1. آیا شما عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستید؟
  2. آیا بورد تخصصی در جراحی پلاستیک دارید؟
  3. آیا در زمینه جراحی پروتز تخصص دارید؟
  4. چه تعداد این جراحی را انجام داده اید؟
  5. آیا امکان مشاهده گالری عکس های قبل و بعد بیماران جراحی شده به دست شما برای من وجود دارد؟
  6. قرار است جراحی در کجا انجام شود؟
  7. آیا من داوطلب خوبی برای این جراحی هستم؟
  8. پروتز سينه من قرار است با چه تکنیکی انجام شود؟