بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

این که بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست ؟ برای متقاضیان عمل پروتز سینه بسیار حائز اهمیت است.

دلیل اهمیت این موضوع حفظ سلامتی و دریافت نتیجه مناسب و رضایت بخش از نتیجه جراحی می باشد.

جراحی پروتز سینه

مهم ترین عاملی که در جراحی بزرگ کردن سینه وجود دارد، انتخاب محل جای پروتز است. معمولا در پشت بافت یا عضله جای گذاری می شود. جراح سینه برای جای گذاری پروتز از سه نوع برش استفاده می کند .

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

انواع برش ها در جراحی پروتز سینه

  • برش زیر سینه ای

این برش متداول، به طول 3 الی 5 سانتی متر می باشد که در بخش چین زیر سینه ایجاد می شود. اثر زخم سینه با افتادگی طبیعی سینه پنهان می گردد.

  • اطراف و دور لبه پوست تیره نوک سینه

در این نوع برش، ممکن است جای زخم در شیردهی اختلال ایجاد نماید و چین پوستی مخفی نمی شود.

  • خطوط چین زیربغل

در بعضی از بیماران محل قرار گیری به سختی یافت می شود. به همین دلیل  از این برش کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت نیاز ممکن است از برش اضافی دیگر نیز استفاده شود. بر خلاف تصور بیماران، برش در ناحیه زیر بغل به هنگام پوشیدن لباس بدون آستین مشخص می شود.

قابل ذکر است که جای زخم به محل برش ارتباطی نخواهد داشت و همیشه وجود دارند، فقط به مرور زمان کمتر می شود. ظاهر زخم توسط جراح سینه قابل پیش بینی نیست. در بعضی مواقع از برش های دیگری مانند ناف و غیره استفاده می شود.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران 2

 

     بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟

  • با استفاده از تجارب اساتید بزرگ، در جراحی های سینه ، هر گونه تغییراتی مانند کوچک یا بزرگ کردن سینه ، ثابت نمودن سینه ، بالا کشیدن سینه ، بازسازی سینه های دفرمه و غیر قرینه ، کوچک کردن سایز سینه آقایان را به خوبی اعمال می کند.
  • رزومه کاری یک جراح سینه می تواند گواه این موضوع باشد. آرشیو عکس بیماران او که تحت جراحی سینه با مشکلات متقاوت قرار گرفته اند، می تواند به بیماران در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران تا حدودی کمک کند.
  • در جراحی های خود از متخصصین بیهوشی استفاده می کند.
  • بعد از عمل با استفاده از مشاورین تغذیه مجرب، درمان بیماران خود را ادامه می دهد.

زنان برای افزایش سایز سینه و یا کاشت مجدد سینه از دست رفته، تحت جراحی پروتز سينه قرار می گیرند. این جراحی در اندام آنها، زیبایی مناسبی ایجاد می کند و همچنین اعتماد به نفس از دست رفته زنان مبتلا به سرطان سینه را احیا می سازد

بهترین جراح سینه را چگونه انتخاب کنیم ؟

اشخاصی که متقاضی جراحی سینه هستند به دنبال راهکاری برای یافتن بهترين جراح سينه هستند.

لیستی از بهترین جراحان سینه تهیه کنند و به سایت جراحان سینه مراجعه کنند و تخصص و مهارت و میزان تجارب عمل جراح سینه را مورد بررسی قرار دهند.

برای انجام مشاوره حضوری با اشخاصی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب مراجعه می کنند صحبت کنید و میزان رضایتشان را انجام جراحی سینه جویا شوید.

خصوصیات بهترین جراح سینه چیست ؟

بهترين دكتر پروتز سينه بدون در نظر گرفتن منافع مالی سلامت فرد را اولویت کار خود قرار می دهد.

در مشاوره حضوری با جراح سینه هدف خود را از انجام عمل جراحی سینه بیان کنید و جراح سینه با در نظر گرفتن وضعیت کلی بیمار دیدگاه کلی در مورد نتیجه جراحی سینه به فرد می دهد تا بتواند در مورد انجام جراحی سینه تصمیم گیری نماید.

بهترین جراح سینه اندام و چارچوب بدن فرد را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین نتیجه عمل زیبایی سینه را برای فرد ایجاد می نماید.

جراح سینه در جلسه مشاوره قبل از جراحی سینه توصیه های لازم را در مورد اقداماتی که قبل و بعد از جراحی سینه باید فرد انجام دهد صحبت می کند.

 

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ

Call Now Button