زمان مطالعه: 9 دقیقه

زمانی که با گذر زمان و قرار گرفتن تحت تاثیرات مختلف از قبیل بالا رفتن سن ، بارداری ، شیردهی و عوامل دیگر ، تغییر شکل های نامطلوبی در سینه های بانوان اتفاق می افتد که سطح نارضایتی آنها از فیگور و اندامشان را بالا برده و اعتماد به نفس و برخی فاکتورهای دیگر را در مسیر منفی ، تحت تاثیر قرار می دهد ، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند ، یافتن راه چاره ای برای حل این مشکل است. خوشبختانه ، پروتز سینه راهکار خوبی برای این دغدغه است. اما نکته مهم ، یافتن یک جراح سینه خوب است. اگر ساکن کلان شهر تهران هستید ، شاید در زمان سرچ با لیست بلندی از جراحان پروتز سینه روبرو شوید. اما چگونه از میان این فهرست بلند ، بهترین جراح سینه تهران را بیابیم ؟ راهنمای این مقاله از دکتر محمد هادیزاده ، می تواند شما را در مسیر یافتن بهترین جراح پروتز پستان ، چه در تهران و چه در سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران ، یاری رساند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب ، یکی از مهم ترین ، حساس ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیماتی است که بیمار در اقدام به انجام جراحی پروتز پستان می گیرد. سپردن نتیجه جراحی به دست کسی که با تمام جوانب فرایند آشنایی کامل داشته و از تجربه و تبحر سطح بالا در این زمینه برخوردار است و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است ، نوعی تضمین نتیجه خوب از فرایند محسوب می شود. یکی از ویژگی های بهترین جراح سینه ، این است که سلامت بیمار خود را الویت داده و منافع بیمار در مقایسه با منافع شخصی ، از اهمیت بیشتری برای او برخوردار باشد. وی همچنین با صبر و حوصله به دغدغه ها و اهداف بیمار خود گوش می دهد تا با آگاهی یافتن از هدف مورد نظر بیمار ، بتواند طرح درمانی را ترسیم کند که با سبک سلیقه و خواسته بیمار ، بیشترین هماهنگی ممکن را داشته باشد. وی علاوه بر گوش کردن به بیمار خود ، در صورت نامناسب بودن گزینه انتخابی بیمار و متناسب نبودن آن با شرایط فیزیکی و فیگور بدن ، موضوع را به طور کامل برای بیمار موشکافی کرده و با اطلاع رسانی کامل ، بیمار را متقاعد می کند که گزینه انتخابی او ، نمی تواند برازندگی لازم را در بدن او ایجاد کند و در واقع به بیمار کمک می کند تا تصمیمی بر اساس آگاهی ، نه بر مبنای یک تقلید کورکورانه بگیرد.

معیار مهم در انتخاب بهترین جراح سینه تهران

در فرایند انتخاب بهترین دکتر برای پروتز سینه در تهران ، قدم اول ، تهیه فهرستی از پزشکان برتر می باشد که از میان آنها ، جراح بالقوه شما ، انتخاب خواهد شد. در قدم دوم ، سوابق کاری و تحصیلات ، گزینه ای است که باید برای هر جراح سینه خوب برای پروتز پستان در تهران ، مورد بررسی قرار گیرد. بعد از انجام این تحقیقات ، خودبخود متوجه می شوید که تعداد جراحانی که از قابلیت بسیار بالایی برای سپردن جراحی با خیال راحت به دست آنها برخوردارند ، کمتر و کمتر می شوند. نهایتاً بعد از انتخاب جراح بالقوه ، با تعیین وقت برای شرکت در جلسه مشاوره ، و یک تعامل رو در رو با جراح سینه تهران ، می توانید کیفیت انتخاب خوب را بیشتر تضمین کنید.

  • انجام عمل متناسب با سلیقه و خواسته بیمار

از نظر یک بیمار ، موفقیت آمیز بودن یا موفقیت آمیز نبودن یک جراحی پروتز سینه ، با تامین یا عدم تامین خواسته او در نتیجه جراحی ، ارتباط مستقیم دارد. به این معنی که اگر یک بیمار آنچه را که به عنوان یک هدف دنبال می کرده است ، از نتیجه جراحی پروتز سینه خود ، به دست آورد ، از نظر او ، جراحی ، از نظر او موفقیت آمیز بوده است. کلید تحقق چنین امری ، آگاهی پزشک از توقعات ، خواسته ها و اهداف بیمار از قرار گرفتن تحت جراحی پروتز سینه می باشد. به همین دلیل است که جراحان خوب پروتز سینه ، جلسه مشاوره را به عنوان یک منبع اطلاعاتی مفید تلقی می کنند که می تواند نتایج ثمربخشی را هم برای پزشک و هم برای بیمار به همراه داشته باشد. همانطور که در بخش دیگری از مقاله نیز متذکر شدیم ، نگاه یک پزشک به این فرایند جراحی ، قطعاً هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ هنری ، بسیار جامع و کامل می باشد. بنابراین ، پزشک تنها محوریت ترسیم طرح درمان را بر مبنای سلیقه و انتخاب بیمار ، قرار نمی دهد. در صورتیکه پزشک تشخیص دهد انتخاب بیمار ، با شرایط فیزیکی و فیگور او در تناسب بوده و با این انتخاب نهایتاً بعد از اجرای فرایند ، یک نتیجه طبیعی و با کیفیت حاصل خواهد شد ، قطعاً تلاش خود را بر روی اجرای نظر و خواسته بیمار متمرکز می کند ، ولی در صورتی که هدف بیمار ، در صورت اجرا ، یک نتیجه نا مطلوب را بر جای گذارد ، پزشک تلاش خود را بر روی اطلاع رسانی کامل به بیمار جهت اخذ یک تصمیم و داشتن یک انتخاب صحیح ، متمرکز می کند. نهایتاً هدف یک جراح خوب پروتز سینه در تهران ، خلق نتیجه ای است که بیشترین برازندگی را بر روی بدن بیمار داشته باشد و در واقع بتوان به آن بعنوان یک اثر هنری بی نظیر و خارق العاده نگاه کرد.

مشاوره تخصصی با بهترین دکتر پروتز سینه در تهران

پزشک شما دکتر هادیزاده فوق تخصص جراحی سینه ، جلسه مشاوره را الزامی ترین و در واقع حساس ترین بخش فرایند دانسته و از نظر او ، این جلسه ، مهم ترین بخش برای آماده شدن جهت قرار گرفتن تحت فرایند جراحی محسوب می شود. از نظر پزشک ، حضور بیمار در جلسه مشاوره ، می تواند استرس بیمار را کاهش داده و فرصتی را برای صحبت در خصوص موضوعات الزامی فراهم می آورد. گردآوری فهرستی از سوالات ، تشریح نتیجه مطلوب ، شبیه سازی هدف با استفاده از سیستم های نرم افزاری و مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی سایر بیماران برای تشریح بیشتر هدف مورد نظر ، از اقدامات مثبتی است که از نظر پزشک ، در یک تعامل سازنده دو طرفه ، بیمار را برای فرایند آماده می کند.

روش های انتخاب بهترین جراح سینه

با توجه به اینکه جراحی سینه در انواع مختلف آن امروزه به یک پروسیجر رایج برای بهبود شکل ظاهری سینه ها و بالا بردن سطح رضایتمندی از ظاهر تبدیل شده است و تعداد جراحان فعال در این حوزه نیز قابل ملاحظه می باشد ، مسئولیت شما در انتخاب جراح سینه ، دشوار تر می شود و به کار گیری دقت و حساسیت بیشتر در این فرایند انتخاب ، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. برای عمل کردن به شکلی موفقیت آمیز در مرحله انتخاب بهترین جراح سینه برای پروتز پستان در تهران ، معیار های خاصی وجود دارد که می تواند به شما در کسب اطمینان از دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز و بی خطر کمک کند.

نخست باید جراحی را انتخاب کنید که دارای تجربه جامع در فرایند های مرتبط با سینه باشد ولی چگونه می توان به این قطعیت در صحیح بودن انتخاب دست پیدا کرد ؟

برای نقطه شروع ، از بهترین جراح پروتز سینه تهران خود در خصوص تعداد سال های فعالیت در حوزه جراحی سینه بپرسید. تجربه یک فاکتور حیاتی است. عضویت در انجمن جراحان پلاستیک به این معنی است که جراح بالقوه شما دوره ها و تست های ویژه ای را برای کسب صلاحیت عضویت ، به شکلی موفقیت آمیز پشت سر گذاشته است. دوره های آموزشی جامع ، مطالعات تحقیقاتی و تسلط به جدیدترین تکنیک ها و تکنولوژی در این صنعت ، از گزینه هایی است که پازل تجربه جراح سینه شما را تکمیل می کند.

برخورداری از بورد تخصصی ویژگی دیگری است که باید در انتخاب جراح سینه خوب در تهران ، مد نظر قرار دهید. بورد تخصصی موید این مطلب است که جراح دارای دانش تخصصی در این حوزه بوده و دوره های ویژه ای را گذرانده و از مهارتی که سایرین فاقد آن هستند ، برخوردار است.

  • تجربه

تنها این فاکتور که یک جراح سینه خوب در تهران ، جراحی خاصی را انجام می دهد ، به این معنی نیست که او به عنوان یک متخصص ، واجد شرایط است. برای اجتناب از بروز عوارض جانبی ، باید پزشکی را انتخاب کنید که در کارنامه کاری خود ، سوابق درخشان را ثبت کرده و در بیمارستان های معتبر ، سابقه فعالیت موفقیت آمیز داشته و از تجربه ای وسیع برخوردار است.

  • ایمنی

متعهد بودن به رعایت استاندارد های ایمنی در فرایند جراحی ، با هدف الویت دادن به سلامت بیمار ، یک هنجار بوده و حرف اول را می زند. جراح بالقوه شما باید کلیه عوارض جانبی احتمالی مرتبط با روند را برای بیمار شرح داده و جراحی را در شرایطی انجام دهد که کلیه استانداردها و پروتکل های ایمنی در آن رعایت شده باشد تا سلامت بیمار ، دستخوش آسیب دیدگی قرار نگیرد.

حضور دکتر هادیزاده ، جراح سینه تهران در برنامه سلامت

سوالاتی که باید از بهترین جراح سینه تهران بپرسید !

آیا بورد تخصصی در جراحی پلاستیک دارید ؟

مهم نیست تحت چه نوع جراحی پلاستیکی قرار بگیرید ؛ باید به سراغ تیمی بروید که در زمینه کاری خود تخصص داشته باشند. به همین دلیل نیاز است تا از دارا بودن بورد تخصصی دکتر خود اطلاع پیدا کنید تا به نتیجه مورد نظر خود برسید.

آیا امکان مشاهده گالری عکس های قبل و بعد بیماران جراحی شده به دست شما برای من وجود دارد ؟

درست مثل بقیه پروسیجرها ، نیاز است تا نگاهی به کارهای قبلی بهترین جراح پروتز پستان تهران بیاندازید. مشاهده عکس های قبل و بعد بیماران سابق ، راهی عالی برای کشف تکنیکی است که پزشک انتخابی شما استفاده می نماید. همچنین در این روند می توانید متقاضیانی که در شرایط مشابه شما بودند را بیابید و یک تصویر کلی از نتیجه ای که در انتظارتان است را به دست آورید.

آیا من داوطلب خوبی برای این جراحی هستم ؟

با اینکه افراد کمی برای انجام این عمل محدودیت دارند ، اما باز هم می توانید در این مورد از بهترین دکتر عمل پروتز سینه در تهران اطلاعاتی را کسب نمایید. به یاد داشته باشید که موقعیت هر زیباجو منحصر به فرد می باشد و دکتر وظیفه دارد برنامه درمانی را طبق سابقه پزشکی ، آناتومی و اهداف هر شخص تعیین نماید.

دوره نقاهت من به چه صورت خواهد بود ؟

می توان به صورت کلی بیان کرد که این دوره ، به شش هفته زمان نیاز دارد. اما همانظور که پیش تر نیز ذکر شد ، شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است این زمان برای برخی کوتاه تر و برای برخی طولانی تر باشد. بسته به مهارت یک جراح سینه خوب در تهران و پاسخ بدن شما ، این برنامه زمانی متفاوت خواهد بود. پزشک برای اینکه این روند بدون مشکل و با سرعت زیاد طی شود ، دستوراتی را تحت اختیار بیماران خود قرار خواهد داد.

برای رسیدن به بهترین نتیجه ، چه کارهایی می توانم انجام دهم ؟

در حالی که بهترین جراح پروتز سینه در تهران وظیفه دارد تا شما را در امنیت و سلامت کامل نگه دارد و تمامی اطلاعات ضروری در مورد این عمل را به اطلاع شما رساند ، شما نیز به همان شکل موظف هستید تا از دستورات و راهنمایی های ایشان بعد از پروسیجر پیروی کنید. بهره وری از پیشنهادات ایشان تعیین می کند که دوره نقاهت چه مدت به طول خواهد انجامید و بدن شما تا چه اندازه بهبود خواهد یافت. بنابراین در صورتی که مایلید هر چه زودتر به روتین عادی زندگی خود بازگردید ، باید به صورت جدی این دستورات را دنبال نمایید.

اهداف من واقع گرایانه و منطقی هستند ؟

این مورد ، نقشی حیاتی را در روند جراحی ایفا می کند. ممکن است شما تصوری از بدن جدید خود داشته باشید که نتوان آن را از طریق جراحی به دست آورد. برای مثال ممکن است پروتز انتخابی شما برای آناتومی بدنتان بزرگ باشد و مشکلاتی را ایجاد نماید. بنابراین مهم است تا پیش از هر اقدامی با بهترین جراح سینه تهران مشورت نمایید و انتظارات خود را در این جلسه بیان نمایید.

در صورت عدم انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب در تهران چه اتفاقی رخ می دهد ؟

در صورتی که در انتخاب خود دقت به خرج نداده باشید ، ممکن است با عوارضی رو به رو شوید که برخی از آن ها جبران ناپذیر می باشند.

  • نامتقارن شدن شکل ، اندازه و یا سطح قرار گرفتن سینه ها
  • درد در نوک سینه و یا کل آن
  • آتروفی بافت پستان ، که در آن بافت استحکام خود را از دست می دهد
  • نازک شدن و جمع شدن پوست سینه
  • بروز دفورمیتی در دیواره پستان ها یا دنده ها
  • عدم بهبود زخم ها و بروز عفونت

چک لیست مناسب برای انتخاب جراح سینه تهران

دقت داشته باشید که برای موفقیت در جراحی پروتز سینه ، لیفت سینه ، درمان سرطان پستان ، ماموپلاستی و سایر جراحی های زیبایی و درمانی پستان ، انتخاب یک جراح سینه خوب و با تجربه بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل توصیه می شود حتما به دنبال پزشکی باشد که نتیجه ایده آل و بدون عارضه ای را برای شما رقم بزند. اما چگونه می توان بهترین دکتر عمل سینه تهران را پیدا کرد ؟ ما در ادامه یک چک لیست برای شما آماده کرده ایم که پیروی از آن می تواند شما را به بهترین جراح سینه در شهر تهران برساند.

جستجو در اینترنت : تنها کافی است در موتورهای جستجو گوگل و اینترنت عبارت بهترین جراح سینه یا پستان در تهران را وارد نمایید و شروع به جستجو کنید تا با فهرستی از وب سایت های مختلف از پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند ، رو به رو شوید. با مطالعه و بررسی این سایت ها می توانید اطلاعات جامع و خوبی به دست آورید. نمونه کارهای جراح سینه خوب در تهران را مشاهده کنید ، دیدگاه ها و میزان رضایت سایر بیماران را بررسی نمایید و در رابطه با تخصص و مدرک پزشک تحقیق نمایید.

پرسش از دوستان و آشنایان : یکی از منابع معتبر برای یافتن بهترین جراح پستان تهران ؛ استفاده از تجربیات دوستان و اشنایان است. این گروه از افراد می توانند درباره تخصص و مهارت پزشک اطلاعات مفید و ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند.

مراجعه به وب سایت انجمن جراحان پلاستیک : در این سایت فهرستی از بهترین جراحان سینه تهران و سایر شهرها وجود دارد که شما با بررسی های لازم می توانید انتخاب درستی داشته باشید.

مراجعه حضوری به مطلب : یکی دیگر از راه های پیدا کردن یک پزشک خوب برای جراحی سینه در تهران ، مراجعه حضوری به کلینیک یا مطب پزشک است. در اینصورت شما می توانید با سایر مراجعه کنندگان صحبت کرده و از میزان تخصص ، مهارت و تجربه جراح آگاهی پیدا کنید.

مراجعه به شبکه های اجتماعی : امروزه بسیاری از پزشکان و جراحان سینه در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام فعالیت دارند و شما با دنبال کردن این صفحات می توانید نمونه کارها و فیلم جراحی سینه را مشاهده کرده و نسبت به مهارت و تجربه پزشک اطلاعات خوبی به دست آورید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]