زمان مطالعه: 6 دقیقه

زمانی که با گذر زمان و قرار گرفتن تحت تاثیرات مختلف از قبیل بالا رفتن سن، بارداری، شیردهی و عوامل دیگر، تغییر شکل های نامطلوبی در سینه های بانوان اتفاق می افتد که سطح نارضایتی آنها از فیگور و اندامشان را بالا برده و اعتماد به نفس و برخی فاکتورهای دیگر را در مسیر منفی، تحت تاثیر قرار می دهد، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، یافتن راه چاره ای برای حل این مشکل است. خوشبختانه، پروتز سینه راهکار خوبی برای این دغدغه است. اما نکته مهم، یافتن یک جراح پروتز سینه خوب است. اگر ساکن کلان شهر تهران هستید، شاید در زمان سرچ با لیست بلندی از جراحان پروتز سینه روبرو شوید. اما چگونه از میان این فهرست بلند، بهترین جراح پروتز سینه در تهران را بیابیم؟ راهنمای زیر می تواند شما را در مسیر یافتن بهترین جراح پروتز سینه، چه در تهران و چه در سایر شهرهای کشور عزیزمان ایران، یاری رساند.

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

ویژگی های بهترین جراح سینه در تهران

انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب، یکی از مهم ترین، حساس ترین و سرنوشت ساز ترین تصمیماتی است که بیمار در اقدام به انجام جراحی پروتز پستان می گیرد. سپردن نتیجه جراحی به دست کسی که با تمام جوانب فرایند آشنایی کامل داشته و از تجربه و تبحر سطح بالا در این زمینه برخوردار است و نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است، نوعی تضمین نتیجه خوب از فرایند محسوب می شود. یکی از ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه ، این است که سلامت بیمار خود را الویت داده و منافع بیمار در مقایسه با منافع شخصی، از اهمیت بیشتری برای او برخوردار باشد. وی همچنین با صبر و حوصله به دغدغه ها و اهداف بیمار خود گوش می دهد تا با آگاهی یافتن از هدف مورد نظر بیمار، بتواند طرح درمانی را ترسیم کند که با سبک سلیقه و خواسته بیمار، بیشترین هماهنگی ممکن را داشته باشد.

وی علاوه بر گوش کردن به بیمار خود، در صورت نامناسب بودن گزینه انتخابی بیمار و متناسب نبودن آن با شرایط فیزیکی و فیگور بدن، موضوع را به طور کامل برای بیمار موشکافی کرده و با اطلاع رسانی کامل، بیمار را متقاعد می کند که گزینه انتخابی او، نمی تواند برازندگی لازم را در بدن او ایجاد کند و در واقع به بیمار کمک می کند تا تصمیمی بر اساس آگاهی، نه بر مبنای یک تقلید کورکورانه بگیرد.

انتخاب بهترین جراحی پروتز سینه در تهران

در فرایند انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه، قدم اول، تهیه فهرستی از پزشکان برتر می باشد که از میان آنها، جراح بالقوه شما، انتخاب خواهد شد.

در قدم دوم، سوابق کاری و تحصیلات، گزینه ای است که باید برای هر جراح بالقوه، مورد بررسی قرار گیرد. بعد از انجام این تحقیقات، خودبخود متوجه می شوید که تعداد جراحانی که از قابلیت بسیار بالایی برای سپردن جراحی با خیال راحت به دست آنها برخوردارند، کمتر و کمتر می شوند. نهایتاً بعد از انتخاب جراح بالقوه، با تعیین وقت برای شرکت در جلسه مشاوره، و یک تعامل رو در رو با پزشک، می توانید کیفیت انتخاب خوب را بیشتر تضمین کنید.

 • انجام عمل متناسب با سلیقه و خواسته بیمار

از نظر یک بیمار، موفقیت آمیز بودن یا موفقیت آمیز نبودن یک جراحی پروتز سینه، با تامین یا عدم تامین خواسته او در نتیجه جراحی، ارتباط مستقیم دارد. به این معنی که اگر یک بیمار آنچه را که به عنوان یک هدف دنبال می کرده است، از نتیجه جراحی پروتز سینه خود، به دست آورد، از نظر او، جراحی، از نظر او موفقیت آمیز بوده است. کلید تحقق چنین امری، آگاهی پزشک از توقعات، خواسته ها و اهداف بیمار از قرار گرفتن تحت جراحی پروتز سینه می باشد. به همین دلیل است که جراحان خوب پروتز سینه، جلسه مشاوره را به عنوان یک منبع اطلاعاتی مفید تلقی می کنند که می تواند نتایج ثمربخشی را هم برای پزشک و هم برای بیمار به همراه داشته باشد. همانطور که در بخش دیگری از مقاله نیز متذکر شدیم، نگاه یک پزشک به این فرایند جراحی، قطعاً هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ هنری، بسیار جامع و کامل می باشد. بنابراین، پزشک تنها محوریت ترسیم طرح درمان را بر مبنای سلیقه و انتخاب بیمار، قرار نمی دهد. در صورتیکه پزشک تشخیص دهد انتخاب بیمار، با شرایط فیزیکی و فیگور او در تناسب بوده و با این انتخاب نهایتاً بعد از اجرای فرایند، یک نتیجه طبیعی و با کیفیت حاصل خواهد شد، قطعاً تلاش خود را بر روی اجرای نظر و خواسته بیمار متمرکز می کند، ولی در صورتی که هدف بیمار، در صورت اجرا، یک نتیجه نا مطلوب را بر جای گذارد، پزشک تلاش خود را بر روی اطلاع رسانی کامل به بیمار جهت اخذ یک تصمیم و داشتن یک انتخاب صحیح، متمرکز می کند. نهایتاً هدف یک جراح خوب پروتز سینه، خلق نتیجه ای است که بیشترین برازندگی را بر روی بدن بیمار داشته باشد و در واقع بتوان به آن بعنوان یک اثر هنری بی نظیر و خارق العاده نگاه کرد.

مشاوره تخصصی با بهترین جراح پروتز سینه در تهران

پزشک شما دکتر هادیزاده فوق تخصص جراحی سینه، جلسه مشاوره را الزامی ترین و در واقع حساس ترین بخش فرایند دانسته و از نظر او، این جلسه، مهم ترین بخش برای آماده شدن جهت قرار گرفتن تحت فرایند جراحی  محسوب می شود. از نظر پزشک، حضور بیمار در جلسه مشاوره، می تواند استرس بیمار را کاهش داده و فرصتی را برای صحبت در خصوص موضوعات الزامی فراهم می آورد. گردآوری فهرستی از سوالات، تشریح نتیجه مطلوب، شبیه سازی هدف با استفاده از سیستم های نرم افزاری و مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی سایر بیماران برای تشریح بیشتر هدف مورد نظر، از اقدامات مثبتی است که از نظر پزشک، در یک تعامل سازنده دو طرفه، بیمار را برای فرایند آماده می کند.

سوالاتی که باید از بهترین جراح پروتز سینه بپرسید:

در طول جلسه مشاوره می توانید جهت تائید و تضمین انتخاب تان سوالاتی را از جراح بالقوه بپرسید. برخی از این سوالات عبارتند از:

 1. آیا شما عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستید؟
 2. آیا بورد تخصصی در جراحی پلاستیک دارید؟
 3. آیا در زمینه جراحی پروتز تخصص دارید؟
 4. چه تعداد این جراحی را انجام داده اید؟
 5. آیا امکان مشاهده گالری عکس های قبل و بعد بیماران جراحی شده به دست شما برای من وجود دارد؟
 6. قرار است جراحی در کجا انجام شود؟
 7. آیا من داوطلب خوبی برای این جراحی هستم؟
 8. پروتز سينه من قرار است با چه تکنیکی انجام شود؟

روش های انتخاب بهترین جراح سینه

با توجه به اینکه جراحی سینه در انواع مختلف آن امروزه به یک پروسیجر رایج برای بهبود شکل ظاهری سینه ها و بالا بردن سطح رضایتمندی از ظاهر تبدیل شده است و تعداد جراحان فعال در این حوزه نیز قابل ملاحظه می باشد ، مسئولیت شما در انتخاب بهترین جراح سینه ، دشوار تر می شود و به کار گیری دقت و حساسیت بیشتر در این فرایند انتخاب ، از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. برای عمل کردن به شکلی موفقیت آمیز در مرحله انتخاب بهترین جراح سینه ، معیار های خاصی وجود دارد که می تواند به شما در کسب اطمینان از دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز و بی خطر کمک کند.

نخست باید جراحی را انتخاب کنید که دارای تجربه جامع در فرایند های مرتبط با سینه باشد ولی چگونه می توان به این قطعیت در صحیح بودن انتخاب دست پیدا کرد؟

برای نقطه شروع ، از جراح بالقوه خود در خصوص تعداد سال های فعالیت در حوزه جراحی سینه بپرسید. تجربه یک فاکتور حیاتی است. عضویت در انجمن جراحان پلاستیک به این معنی است که جراح بالقوه شما دوره ها و تست های ویژه ای را برای کسب صلاحیت عضویت ، به شکلی موفقیت آمیز پشت سر گذاشته است. دوره های آموزشی جامع ، مطالعات تحقیقاتی و تسلط به جدیدترین تکنیک ها و تکنولوژی در این صنعت ، از گزینه هایی است که پازل تجربه جراح سینه شما را تکمیل می کند.

برخورداری از بورد تخصصی ویژگی دیگری است که باید در انتخاب جراح سینه خود مد نظر قرار دهید. بورد تخصصی موید این مطلب است که جراح دارای دانش تخصصی در این حوزه بوده و دوره های ویژه ای را گذرانده و از مهارتی که سایرین فاقد آن هستند ، برخوردار است.

 • تجربه

تنها این فاکتور که یک جراح ، جراحی خاصی را انجام می دهد ، به این معنی نیست که او به عنوان یک متخصص ، واجد شرایط است. برای اجتناب از بروز عوارض جانبی ، باید پزشکی را انتخاب کنید که در کارنامه کاری خود ، سوابق درخشان را ثبت کرده و در بیمارستان های معتبر ، سابقه فعالیت موفقیت آمیز داشته و از تجربه ای وسیع برخوردار است.

 • ایمنی

متعهد بودن به رعایت استاندارد های ایمنی در فرایند جراحی ، با هدف الویت دادن به سلامت بیمار ، یک هنجار بوده و حرف اول را می زند. جراح بالقوه شما باید کلیه عوارض جانبی احتمالی مرتبط با روند را برای بیمار شرح داده و جراحی را در شرایطی انجام دهد که کلیه استانداردها و پروتکل های ایمنی در آن رعایت شده باشد تا سلامت بیمار ، دستخوش آسیب دیدگی قرار نگیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]