۱۵ دی

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

انتخاب بهترین جراح سرطان سینه در تهران از اولین اقدامات اساسی قبل از انجام جراحی سینه می باشد و برای کسب نتایج مطلوب و مورد رضایت باید با دقت و انجام بررسی های لازم انجام شود.

جراحی زیبایی سینه امروزه از شایع ترین جراحی های زیبایی است و با هدف بزرگ یا کوچک کردن سینه ها وافزایش زیبایی سینه و داشتن سینه های خوش فرم انجام می شود.

افراد متقاضی جراحی سینه ممکن است با سوالاتی از قبیل بهترين جراح سرطان سينه در تهران کیست و به طور کلی بهترين جراح سرطان سينه در ايران چه خصوصیاتی دارد مواجه می شوند.

نحوه اتخاب به این صورت است که در موتورهای جستجو بهترين دكتر جراح سينه را سرچ کنند و لیستی از جراحان سینه تهیه نمایید و با مراجعه به سایت آن ها در مورد میزان تخصص، تجربه اطلاعات کسب نمایید.

با مراجعه حضوری به مطب دكتر جراحي سينه می توان میزان رضایت افراد را که در فواصل زمانی مختلفی بعد از جراحی سینه به مطب مراجعه نموده اند را سنجید.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

 

معایناتی معمول در مواجه با علایم سرطان سینه

وقتی با مشکلِ درد، حساس شدن یا پیدا شدن توده در سینه به جراح سینه مراجعه کنید، تست‌های معمولی وجود دارد که پزشک ممکن است بخواهد انجام بدهد.

معاینه‌ ی فیزیکی

پزشک سینه‌‌ها و پوست آن را معاینه می ‌کند و به دنبال وجود مشکل یا ترشح در نوک سینه‌ها می‌گردد. او ممکن است سینه ‌ها و زیربغل را در جست‌ وجوی توده لمس کند.

سابقه‌ ی پزشکی

پزشک همچنین درباره‌ ی سابقه ‌ی پزشکی مانند داروهایی که مصرف می ‌کنید و سابقه‌ی خانوادگی بیماری در بستگان درجه اول‌ تان از شما سؤال می ‌پرسد.

 گاهی سرطان سینه به ژن‌ها مرتبط هستند، اهمیت دارد که پزشک ‌تان را درباره‌ی وجود سابقه‌ ی ابتلا به این سرطان در خانواده مطلع کنید. پزشک شما همچنین درباره ‌ی علائم و اینکه چه زمانی اولین بار با آن مواجه شده‌اید سؤال می ‌کند.

ماموگرافی

پزشک ممکن است درخواست عکس‌برداری با اشعه‌ی ایکس بدهد تا بتواند تشخیص بدهد توده‌ خوش‌خیم است یا بدخیم.

سونوگرافی

سونوگرافی می‌تواند تصویری از بافت را برای پزشک فراهم کند.

MRI

ممکن است پزشک در کنار سایر آزمایش‌ها MRI نیز درخواست کند. MRI یک روش تصویربرداری غیرتهاجمی است که برای بررسی بافت سینه می‌توان از آن بهره برد.

بیوپسی

برداشتن یک بخش کوچک از بافت سینه که می‌ تواند برای آزمایش استفاده شود.

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیفت سینه ، پروتز سینه )

بهترین جراح سرطان سینه در تهران
به این مقاله امتیاز دهید

درباره نویسنده

نظرات بسته شده است.