۱۹ اسف

کاربردهای پروتز سینه

کاربردهای پروتز سینه

کاربردهای پروتز سینه : درمیان اعمال جراحی زیبایی ، عمل جراحی ایمپلنت یا پروتز سینه از جمله اعمال جراحی موفقی به شمار می آید که نتایج ایده آلی در بر خواهد داشت .

جراحی پروتز سینه منجر به ظاهری خوش فرم در سینه و همچنین بالا رفتن اعتماد به نفس افراد دارد . در ذیل کاربردهای پروتز سینه را مطرح می کنیم .

1.بافت سینه در برخی خانم ها به اندازه ی کافی رشد پیدا نکرده است لذا این خانم ها برای بهتر شدن ظاهر سینه های خود می توانند تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار بگیرند .

2.افرادی که بر اثر عواملی همچون افزایش سن شیردهی ، کاهش وزن شدید یا عمل جراحی سرطان سینه بافت سینه ی خود را از دست داده اند می توانند با استفاده از جراحی پروتز ، ظاهر سینه های خود را بهبود بخشند .

3.برطرف کردن افتادگی مختصر موجود در سینه و یا ترمیم کردن افتادگی های متوسط یا شدید سینه .

کاربردهای پروتز سینه

4.در صورتی که در سینه ها تقارن وجود نداشته باشد می توان از جراحی پروتز سینه کمک گرفت .

5.بزرگ کردن سایز سینه ها

6.کمک برای ایجاد تناسب با عرض قفسه ی سینه

محل جایگذاری پروتز سینه

در عمل جراحی پروتز سینه دو مکان برای جایگذاری پروتز وجود دارد .

اولین مکان در ناحیه ی زیر غده در جلوی ماهیچه ی سینه و دومین مکان در قسمت زیر ماهیچه ای پشت ماهیچه ی سینه .

از معایب روش زیر غده ای این است که در شکل ظاهری و نمای بیرونی پروتز در میان زنان لاغر چشمگیر تر خواهد بود لذا در این موارد امکان دارد نمای لبه های پروتز سینه در روی قفسه ی سینه قابل دید باشد لذا در این صورت بهتر است برای انجام جراحی پروتز سینه از روش زیر ماهیچه ای استفاده نمایید .

 

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیفت سینه ، پروتز سینه )

دکتر محمد هادیزاده

کاربردهای پروتز سینه
به این مقاله امتیاز دهید

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ