پروتز سینه زنان

پروتز سینه زنان : جراحی پروتز سینه نوعی روش درمانی جراحی سینه است که امروزه رشد چشمگیری بین بانوان داشته است و به منظور افزایش حجم سینه ها انجام می شود.

برخی بانوان از داشتن سینه های بسیار کوچک خود ناراحت هستند و احساس رضایت نمی کنند یا اندازه و فرم ناموزون و نامتناسب سینه آزارشان می دهد می توانند با جراحی پروتز ، سینه خوش فرم و متناسب با آناتومی بدن را برای خود به ارمغان آورند.

ممکن است سوالاتی برای افرادی که اقدام به جراحی زیبایی سینه می نمایند پیش بیاید که ما در این مقاله به پرسش هایی در زمینه پروتز سینه زنان پاسخ خواهیم داد.

در چه مواردی می توان از پروتز سینه زنان استفاده نمود؟

افزایش سایز سینه به منظور بازسازی سینه انجام می گردد و بانوانی که مقداری از بافت سینه خود را به دلیل مواردی از قبیل شیردهی و کاهش وزن شدید از دست داده اند و سینه ها دچار افتادگی مختصری شده است می توانند جراحی پروتز  را انجام دهند.

نکته ای که باید اینجا متذکر شد این است که بانوانی که دچار افتادگی شدید هستند باید همزمان با پروتز  جراحی لیفت سینه هم انجام دهند.

 مورد دیگر بانوانی هستند که به دلیل درمان سرطان سینه قسمتی از بافت یا بافت کامل سینه خود را از دست داده اند.

پروتز سینه زنان

رابطه ای بین پروتز سینه و شیردهی و بارداری وجود دارد یا اختلالی را در شیردهی ایجاد خواهد نمود ؟

به طور کلی بارداری و شیر دهی فرم سینه ها را دستخوش تغییراتی خواهد نمود و توصیه می شود که جراحی سینه را بعد از بارداری و دوران شیردهی انجام دهید.

انجام عمل پروتز سينه هیچگونه اختلالی در فرآیند شیر دهی ایجاد نخواهد کرد.

آیا پروتزسینه زنان محدودیت سنی دارد ؟

بهترین زمان برای انجام جراحی سینه بعد از سن 18 سالگی است تا سینه ها به رشد کامل خود رسیده باشند.