زمان مطالعه: 2 دقیقه

مزایای لیپوساکشن

لیپوساکشن یکی از رایج ترین اعمال جراحی زیبایی می باشد که به منظور کاهش چربی از نقاط بدن به کار گرفته می شود . با وجود اینکه لیپوساکشن عملی تایید شده می باشد و به طور گسترده نیز به کار رفته شده است اما مزایا و معایبی نیز دارد. لذا افرادی که می خواهند تحت عمل لیپوساکشن قرار بگیرند باید تمام جوانب را در نظر بگیرند و با شناخت کافی اقدام به انجام این عمل کنند. در ادامه برخی از مزایای لیپوساکشن را شرح می دهیم.

مزایای لیپوساکشن

مزایای لیپوساکشن شامل موارد زیر می باشد :

سریع و موثر:

لیپوساکشن نسبت به انواع دیگر کاهش وزن ، سریع ترین و نمایشی ترین نتیجه را در پی دارد. روش لیپوساکشن در مقایسه با ورزش و رژیم غذایی نتایج مطلوب تر و سریع تری را به جای می گذارد.

حذف چربی از نقاط دشوار:

لیپوساکشن از روش های مناسب برای حذف چربی های نقاطی از  بدن که با استفاده از ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند محسوب می شود، بخش هایی مانند پهلو ها و غبغب.

دوره ی استراحت کوتاه:

با وجود این که لیپوساکشن نیز یک عمل جراحی به حساب می آید، عملی نیست که به دوره ی نقاهت طولانی مدت نیاز داشته باشد لذا افرادی که تحت عمل لیپوساکشن قرار می گیرند طی زمانی کوتاه بهبود پیدا کرده و می توانند حرکت کنند و به انجام فعالیت های روانه ی خود بپردازند.

کانیدای مناسب جهت لیپوساکشن:

کاندیدای لیپوساکشن معمولا چاق نیستند بلکه تنها در برخی از مناطق بدن خود دارای چربی انباشت شده می باشند. شاخه ی نوده ی بدنی بیماران باید کمتر از 35 و ترجیحا 30 باشد. افرادی که پوستشان دارای قابلیت ارتجاعی می باشد کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن محسوب می شوند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]