زمان مطالعه: 2 دقیقه

مزایای آبدومینوپلاستی

اگر از چاقی ناحیه ی شکم رنج می برید و پس از یک رژیم سر سختانه از اضافه وزن خلاص شدید مطمئنا در ناحیه شکم دارای پوست اضافه خواهید بود . به منظور خلاص شدن از این پوست های اضافی می توانید عمل آبدومینوپلاستی را انجام دهید و اندامی زیبا داشته باشید. در این مقاله قصد داریم مزایای آبدومینوپلاستی و همچنین روش انجام عمل را شرح دهیم .

مزایای آبدومینوپلاستی

آبدومنیوپلاستی برای چه کسانی مناسب می باشد ؟

  • خانم هایی که بعد از چندین زایمان دچار شلی پوست ، تجمع چربی و ترک های پوستی در قسمت شکم شده اند .
  • افرادی که به دلیل کاهش وزن شدید پوست شکمشان دچار افتادگی و شل شدگی شده است .
  • افرادی که دچار چاقی مرضی بوده اند و تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و وزن زیادی را از دست داده اند لذا دچار شلی پوست در تمام نواحی بدن مانند شکم و پهلو ها شده اند .

روش انجام آبدومینوپلاستی :

برای انجام آبدومینوپلاستی کلاسیک برشی بزرگ در قسمت تحتانی شکم ایجاد می شود و تمامی بافت های شکمی آزاد می شوند. در صورت لزوم عضلات شکم در بالا و پایین ناف در خط وسط دوخته و سفت می شوند که موجب سفت شدن دیواره ی شکم و باریک شدن کمر می شود .سپس فلپ پوستی آزاد شده به سمت پایین کشیده می شود و بخش های اضافی پوست با چربی های متصل به آن بریده می شوند و لبه های فلپ را در چند لایه به محل برش می دوزند .سپس محل ناف را بر روی پوست مشخص کرده و برش می دهند و ناف متصل به عضلات شکم را از محل برش بیرون آورده و به پوست اطراف می دوزند .

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]