زمان مطالعه: 2 دقیقه

لیپوماتیک باسن

اندام تحتانی نقشی به سزا در زیبایی افراد ایفا می کند لذا افرادی که ازچاقی موضعی در این ناحیه رنج می برند می توانند با کمک روش لیپوماتیک باسن چربی های این ناحیه را از بین ببرند و باسنی خوش فرم داشته باشند .

لیپوماتیک باسن

روش انجام لیپوماتیک باسن :

بهتر است قبل از انجام عمل لیپوماتیک ، افراد جلسه ی مشاوره ای با پزشک داشته باشند و اگر از نظر پزشک انجام عمل لیپوماتیک باسن برایشان مناسب بود اقدام به انجام عمل نمایند .

پیش از انجام عمل بایستی مصرف دارو های التهابی همچون آسپرین قطع شود . مناطق مورد درمان مشخص شوند تا چربی ها به اندازه از باسن خارج شوند و از بروز عوارض احتمالی نیز جلوگیری شود . عمل لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی و بدون نیاز به بی هوشی عمومی به صورت سرپایی قابل انجام است . پس از تزریق دارو ی بی حسی ، کانولا که یک میله ی فلزی بسیار نازک است از راه سوراخ های بسیار ریز چند میلی متری به درون چربی های مورد نظر به زیر پوست وارد می شود و در آن جا با حرکات چرخشی ارتعاشاتی ایجاد می کند . به این صورت اتصال سلول های چربی ناحیه ی مورد نظر پاره می شود و می توان آن ها را به راحتی از بدن خارج کرد .

کاندیدای مناسب عمل لیپوماتیک باسن :

افرادی که ناحیه ی باسنشان ظاهری نامناسب و ناهموار دارد و یا اینکه فرم باسنشان به حالتی است که با اندام مطابقت ندارد . در این افراد انجام لیپوماتیک باسن می تواند نتایج قابل قبولی به همراه داشته باشد . افرادی که دارای باسن نامتقارن نیز می باشند می توانند تحت عمل جراحی لیپوماتیک باسن قرار بگیرند . این روش برای افرادی که در باسن خود دچار چاقی موضعی هستند هم نتایج مطلوبی به جای می گذارد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]