زمان مطالعه: 2 دقیقه

عمل لیفت سینه بدون جراحی

لیفت سینه بدون جراحی : یکی از مشکلاتی که ذهن خانم ها را مشغول می کند این است که چطور ظاهر خود را زیباتر کنند و تناسب اندام داشته باشند . بافت سینه یکی از ارگان هایی است که علاوه بر سلامت از نظر شکل ظاهری و فرم آن برای خانم ها خیلی اهمیت دارد. در بعضی خانم ها به دلایلی همچون سن و سال، چاقی بیش از حد یا لاغری بیش از حد و … فرم و شکل سینه ها دچار شل شدگی شده است.

لذا خیلی از این خانم ها به دنبال راه چاره ای برای اصلاح این مشکل می گردند. یکی از بیشترین جراحی های پلاستیک که برای رفع مشکلات ظاهری سینه انجام می شود ، جراحی سینه و یا جراحی زیبایی سینه است ولی خیلی از افراد از عوارض آن هراس دارند و یا به دلیل هزینه ی جراحی لیفت سینه ترجیح می دهند که از روش های دیگری استفاده کنند . در این مقاله در ارتباط با لیفت سینه بدون جراحی صحبت خواهیم کرد.

عمل لیفت سینه بدون جراحی

به منظور لیفت سینه و بالا کشیدن سینه ها علاوه بر جراحی لیفت سینه روش های بی خطری نیز موجود می باشند که البته به وقت و انرژی نیاز دارند و باید آن ها را دراز مدت به طور مثال در 2 تا 6 ماه انجام داد تا به نتیجه ی مطلوبی دست یافت. لیفت سینه بدون جراحی در صورتی که موجب کسب نتیجه ی ایده آلی شود فرد از جراحی لیفت سینه صرف نظر خواهد کرد و از عوارض ناشی از عمل جراحی نیز در امان خواهد بود.

افراد با رژیم غذایی مطلوب می توانند لیفت سینه بدون جراحی انجام دهند به این معنا که با خوردن بعضی مواد غذایی به روش خاص و در زمان مناسب، می توانند به فرم ایده آل خود دست پیدا کنند.

 

لیفت سینه بدون جراحی

روش دیگر

روش دیگر برای لیفت سینه بدون جراحی استفاده از طب سوزنی می باشد. استفاده از نخ نیز بر روی لیفت سینه اثر گذار است و نتایج خوبی را به همراه خواهد داشت.  بعضی از ورش ها نیز برای لیفت سینه بدون جراحی موثر می باشند . تمام این روش های گفته شده روش های لیفت سینه بدون جراحی به شمار می آیند ولی از لحاظ اثر بخشی به زمان بیشتری نیاز دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]