زمان مطالعه: 2 دقیقه

زیبایی پستان

زیبایی پستان ها یکی از دغدغه اغلب بانوان است، اگر سینه های کوچک یا بزرگ دارید و سینه دچار افتادگی شده باشد و متناسب با چهار چوب بدن نباشد زیبایی پستان ها را تحت شعاع قرار خواهد داد.

چنانچه از سایز و فرم پستان های خود رضایت ندارید می توانید با انجام جراحی پستان ، سینه های خوش فرمی متناسب با چهارچوب بدن برای خود به ارمغان بیاورید.

جراحی زیبایی پستان به منظور کوچک کردن سینه های بزرگ و خوش فرم و بزرگ کردن سینه های کوچک و بالا کشیدن سینه هایی که دچار افتادگی شده است انجام می شود.

جراحی زیبایی پستان را باید توسط بهترین جراح سینه انجام داد تا نتایج مطلوب و مورد رضایت را بتوان حاصل نمود.

سينه جراحی شده متناسب با اندام شخص باعث افزایش اعتماد به نفس افراد به خصوص بانوانی که بافت سینه خود را به دلیل درمان سرطان سینه از دست داده اند، خواهد شد.

زیبایی پستان

انواع جراحی زیبایی پستان

جراحی بزرگ کردن سینه

جراحی بزرگ کردن سینه یا عمل پروتز سینه به منظور حجیم کردن و خوش فرم کردن سینه هایی انجام می شود که از ابتدا کوچک بوده اند یا به دلیل کاهش وزن و دوران بارداری یا درمان سرطان سینه قسمتی از بافت سینه یا به طور کامل بافت سینه خود را از دست داده اند.

بهترین جراح سینه سایز و نوع پروتز سینه را با توجه به آناتومی بدن و نظر فرد انتخاب می کند.

جراحی کوچک کردن سینه

ماموپلاستی یا عمل کوچک کردن سینه به منظور کوچک کردن سینه های خیلی بزرگ که مشکلاتی را برای فرد ایجاد نموده است، انجام می شود.

در این نوع از جراحی زیبایی پستان نوک پستان به موقعیت بالاتر انتقال خواهد یافت.

جراحی لیفت سینه

عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی برای بالا کشیدن سینه هایی که بنا به دلایلی از قبیل دوران بارداری و شیردهی دچار افتادگی شده اند، انجام می شود.

عمل ژنیکوماستی

ژنیکوماستی یا عمل کوچک کردن سینه آقایان به منظور کوچک کردن سینه آقایانی که به دلیل مصرف دارو یا اختلالات هورمونی نامتعارف رشد داشته اند انجام می شود.

عمل ژنیکوماستی چربی و بافت اضافه سینه آقایان از طریق لیپوساکشن برداشته شده و سایز سینه متناسب با قفسه سینه ایجاد خواهد شد.

هزینه جراحي زيبايي پستان

هزینه جراحي زيبايي پستان زنان و آقایان با در نظر گرفتن نوع جراحی پستان و دستمزد جراح سینه ، اتاق عمل و کلینیک و هزینه های جانبی دیگر تعیین می شود که در اولین مشاوره حضوری به فرد اعلام می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]