زمان مطالعه: 2 دقیقه

جراحی پستانها

جراحی پستانها به منظور داشتن سینه هایی خوش فرم که بر اثر درمان سرطان سینه بافت سینه از بین رفته انجام می شود با جراحي سرطان سينه که نوعی از جراحي سينه می باشد بافت سرطانی سینه برداشته می شود.

علائم عود سرطان سينه

داشتن علائم زیر می تواند نشانه سرطان سینه نباشد اما با مشاهده این علائم باید به جراح سینه مراجعه نمایید تا علائم مورد بررسی قرار گیرد.

فرورفتگی یکی از سینه ها ، توده قدیمی که بزرگتر شده ، کاهش وزن بی دلیل ، تورفتگی یا برگشت نوک سینه به داخل ، بزرگ شدن یکی از سینه ها ، وجود رگ قابل مشاهده روی سینه یا بافت پوست به شکل پوست پرتقال شده باشد.

جراحی پستانها

 

عمل ماستکتومی

برداشتن کامل پستان یا ماستکتومی به منظور درمان سرطان سینه در موردی انجام می شود که اگر درمان با حفظ پستان قابل انجام نباشد و فرد تمایلی به نگهداشتن پستان نداشته باشد.

عمل جراحي سرطان سينه تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در بیمارستان و طی 2 الی 3 ساعت به طول خواهد انجامید.

در گذشته حین برداشتن سینه قسمتی از عضله سینه نیز برداشته می شد و تصور اشتباهی بوده که برداشتن وسیع تر درمان موفق تری خواهد بود و طبق تحقیقات هیچ سودی ندارد و عضلات باید حفظ شوند.

نتیجه درمان سرطان سینه

همه چیز از خود فرد شروع می شود و باید فرد طی درمان با جراح سینه خود همکاری نماید و جراح سینه بهترین نوع درمان را به توجه به نوع سرطان سینه برای فرد انتخاب می کند.

اقداماتی که باید قبل و بعد از درمان سرطان سینه انجام دهید توسط تیم درمان بیان خواهد شد و فرد باید برای رسیدن به نتایج مطلوب باید آن ها را رعایت نماید.

درمان سرطان سینه

افرادی که در مراحل اولیه برای درمان سرطان سينه بدخيم اقدام می کنند شانس بهبودی کاملشان بسیار بالاست و امروزه با روش های مختلف درمانی قابل کنترل شدن وجود دارد.

با مشاهده علائم سرطان سينه سریعا اقدام نمایید هم درمان کمتری لازم خواهد بود هم بر طول عمر فرد افزوده خواهد شد.

امروزه درمان های تکمیلی جراحی سرطان سینه از قبیل شیمی درمانی و اشعه درمانی با کمترین عارضه احتمالی نسبت به گذشته انجام می گیرد.

هزينه جراحي كوچك كردن سينه

هزينه جراحي كوچك كردن سينه و به طور کلی هزینه جراحي زيبايي سينه با توجه به نوع جراحی سینه و هزینه های جانبی دیگر مشخص می گردد که در اولین مشاوره حضوری بعد از معاینه بالینی به فرد اعلام خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]