جراحی لیفت سینه در تهران

عمل جراحی لیفت سینه در تهران

جراحی لیفت سینه در تهران : جراحی لیفت سینه از طریق حذف پوست اضافی موجود در ناحیه سینه ها و جمع کردن نسوج اطراف آن ، به بالا رفتن سینه آن ها می انجامد.

طبق تحقیقات انجام شده ، شمار طرفداران این جراحی در سرتاسر جهان رو به افزایش است و روزانه بر محبوبیت آن بین خانم ها افزوده می شود ؛ چرا که با انجام این عمل جراحی می توان ظاهری برجسته تر و جوان تر به سینه ها بخشید.

سینه خانم ها به مرور زمان و با افزایش سن ، بارداری و شیردهی ، نوسانات وزنی و حتی در برخی موارد به دنبال وراثت و ژنتیک ؛ با تغییراتی مواجه می شود و حالت خود را از دست می دهد.

لازم به ذکر است که جراحی لیفت سینه ، اندازه سینه های شما را تغییر نخواهد داد و صرفا افتادگی آن ها را مرتفع نموده و با بالا کشیدن سینه ها ، سبب خوش فرم شدن آن ها خواهد شد.

جراحی لیفت سینه در تهران

از این رو چنانچه تمایل دارید علاوه بر بالا کشیدن سینه ها ، سینه های پرتری نیز داشته باشید ؛ باید علاوه بر جراحی لیفت سینه نسبت به انجام جراحی پروتز سینه ( بزرگ کردن سینه ) نیز اقدام نمایید.

همچنین در صورتی که سینه هایی افتاده و در عین حال بزرگ تر از حد معمول دارید ، می توانید به طور همزمان عمل لیفت سینه و ماموپلاستی کاهشی ( جراحی کوچک کردن سینه ) را انجام دهید.

چه افرادی کاندیدای جراحی لیفت سینه هستند ؟

انجام جراحی لیفت سینه ، به تمایلات و سلیقه فردی افراد بستگی دارد ؛ لذا توصیه می شود در صورتی که خودتان راغب به انجام این عمل جراحی هستید آن را انجام دهید و هرگز برای میل شخصی دیگران مبادرت به انجام آن ننمایید.

به طور کلی خانم هایی که شرایط ذیل در مورد آن ها صدق می کند گزینه مناسبی برای جراحی لیفت سینه می باشند :

  • برخورداری از سلامت جسمی لازم
  • رسیدن به ثبات وزنی از چند وقت قبل از عمل
  • پایین بودن نوک سینه ها
  • از دست دادن حالت سینه ها
  • پایین تر بودن یکی از سینه ها نسبت به دیگری
  • بزرگ شدن هاله نوک پستان به دلیل کشیده شدن پوست سینه

صحبت های دکتر هادیزاده بهترین جراح سینه تهران درباره افتادگی پستان

سخن آخر

از دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی – ترمیمی و بیماری های پستان  می توان به عنوان بهترین جراح سینه در تهران یاد کرد که همواره بهترین نتایج را از انجام انواع اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی سینه برای مراجعین خود به ارمغان می آورند.

شهروندان محترم تهرانی و کلیه عزیزانی که تصمیم به انجام جراحی لیفت سینه در تهران را دارند ، می توانند برای انجام موفق این عمل جراحی و کسب نتایج مطلوب از آن با نهایت اطمینان به مطب دکتر هادیزاده مراجعه فرمایند.

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...
ثبت نام
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Button