جراحی سرطان سینه

جراحی سرطان سینه : جهت درمان توده بدخیم و درمان سرطان سینه ، جراحی سرطان سینه انجام می شود. به ژنی که در سلول آسیب دیده وجود دارد سرطان گفته می شود.

این ژن قادر به انتقال فرمان مرگ سلول نیست بنابراین سلول به تکثیر خود ادامه داده و این تغییرات باعث افزایش بی رویه سلول شده و در نتیجه موجب برهم خوردن متابولیسم عضو می شود.

قابل توجه است سرطان سینه در مراحل ابتدایی نشانه خاصی ندارد. از شایع ترین نشانه ابتلا به سرطان سینه ، تشکیل توده های جدید و بدون درد در سینه می باشد.

توجه داشته باشید هر زمان تغییر غیر طبیعی در شکل ظاهری پستان مشاهده کردید یا در لمس کردن پستان متوجه توده ای سفت و ثابت شدید به جراح سینه مراجعه نمایید.

بهترين دكتر جراح سرطان سينه

یکی از مهمترین اقدامات قبل از انجام جراحی سرطان سینه انتخاب جراحی ماهر و دلسوز است که در کسب نتیجه مطلوب تاثیر بسازایی دارد.

اغلب برای بیماران متقاضی جراحی سینه همواره سوالاتی راجب بهترین جراح سرطان سینه در تهران و یا ویژگی های بهترین جراح سرطان سینه در ایران بوجود می آید.

برای انتخاب بهترین دکتر جراح سرطان سینه کافیست در موتورهای جستجو سرچ کنید و با مراجعه به سایت جراحان در مورد میزان تجربه و تخصص آنها اطلاعاتی کسب نمایید. همچین با مراجعه حضوری به مطب جراح سرطان سینه می توانید میزان رضایت بیماران از جراح را بسنجید.

جراحی سرطان سینه

درمان سرطان سینه

امروزه راه های تشخیص و درمان سرطان سینه پیشرفت چشمگیری داشته به همین خاطر امید زیادی برای درمان و جلوگیری از پیشرفت سرطان سینه وجود دارد.

با توجه به نوع و میزان پیشرفت سرطان ، درمان های متفاوتی برای هر بیمار تجویز خواهد شد. روش های جراحی نیز به نوع سرطان سینه و میزان پیشرفت سرطان بستگی دارد که هر یک با نتایج خاصی به همراه است. با مراجعه به مطب و انجام آزمایشات و معاینه توسط پزشک نحوه درمان قطعی سرطان سینه مشخص می گردد. همچنین اصولا با جراحی نگه داشت پستان می توان پستان را حفظ کرد و درمان سرطان را انجام داد.