بهترین دکتر پروتز سینه کیست ؟

افرادی که به دلیل کوچک بودن سینه و از بین رفتن بافت سینه به دلایل مختلف ؛ از جمله سرطان سینه ، قصد انجام پروتز سینه را دارند بهتر است به بهترین دکتر پروتز سینه مراجعه کنند تا بهترین نتیجه را از این روش درمانی به دست آورند.

انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه بسیار حائز اهمیت می باشد و افراد هنگام انتخاب جراح سینه مورد نظر باید به این نکته توجه کنند که ایشان ، تخصص و تبحر لازم در این زمینه را داشته باشد و برای اطمینان از انتخاب خود حتما نمونه کارهای جراح سینه مورد نظر خود را مشاهده کرده و میزان رضایت بیماران جراح منتخب خویش را بسنجند.

بهترین دکتر پروتز سینه کیست ؟

 • بهترین جراح پروتز سینه ، کسی است که سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار داده و با او صادق باشد و صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد.
 • تمامی نکات مربوط به مراقبت های قبل و بعد از پروتز سینه را در جلسه مشاوره به بیمار توضیح دهد.
 • از بهترین نوع پروتز سینه برای بیمار استفاده کند.
 • در صورتی که ممکن است عوارضی به دنبال این جراحی برای بیمار ایجاد گردد ، بیمار را از آن مطلع نماید.

نحوه انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه

برای انتخاب یک جراح زيبايي سينه خوب و مجرب راه های متفاوتی وجود دارد ؛ از جمله جستجو در گوکل یا پرس و جو از دوستان.

به طور کلی پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان پروتز سینه ، باید درباره آن ها حتما تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.

به این نکته توجه کنید که مهارت و تجربه جراح سینه را ملاک انتخاب خود قرار دهید و صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح سینه ای اعتماد نکنید.

در صورت داشتن سوال ، حتما سوالات خود را از ایشان بپرسید و ابهاماتی که در خصوص پروتز سینه در ذهن تان وجود دارد را برطرف کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروتز سینه ، می توانید به مقاله جامعی که درباره آن تهیه شده و در وب سایت وجود دارد ؛ مراجعه کنید.

اقدامات قبل از جراحی پروتز سینه

به طور کلی اقدامات و نکاتی که قبل از جراحی پروتز سینه باید مورد توجه قرار گیرند ؛ شامل موارد ذیل می باشند :

 • از آن جا که جراحی پروتز سینه ، تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ توصیه می شود در صورت ابتلا به بیماری های خاص و نیز مصرف داروهای خاص ، حتما جراح را در جریان بگذارید ، چرا که این موارد می توانند سلامت فرد را در حین عمل در معرض خطر قرار دهند.
 • مصرف نوشیدنی های الکلی و استعمال دخانیات ، از جمله مواردی هستند که می توانند سبب بروز اختلال در اکسیژن رسانی خون شده و در نتیجه فرد را در طول عمل با مشکل مواجه سازند.
 • همچنین لازم به ذکر است الکل و دخانیات می توانند بعد از عمل نیز در فرآیند ترمیم زخم های جراحی ، خلل ایجاد کرده و سبب کند شدن روند بهبودی گردند.
 • از این رو افراد ، از یکماه قبل از جراحی پروتز سینه تا یکماه پس از آن ؛ باید از مصرف این موارد اجتناب نمایند.

سایر اقدامات قبل از جراحی پروتز سینه

 • از مصرف داروهای ضد انعقاد خون از دو هفته قبل از عمل پروتز سینه باید خودداری گردد ؛ زیرا مصرف این نوع از داروها ، منجر به افزایش ریسک خونریزی در حین عمل می شوند.
 • متقاضیان جراحی پروتز سینه ، تا چند روز پس از عمل نباید حمام کنند ( زمان استحمام بعد از جراحی پروتز سینه ، توسط پزشک معالج معین می شود ) ؛ لذا توصیه می گردد که افراد شب قبل از عمل حتما استحمام نمایند.
 • افراد در روز جراحی پروتز سینه باید ناشتا بوده و حداقل از 8 ساعت قبل از عمل ، چیزی میل نکرده باشند ؛ زیرا پر بودن معده می تواند سبب بازگشت محتوای معده به مجاری تنفسی شده و جان فرد را در طی عمل به مخاطره بیاندازد.
 • یکسری آزمایشات مخصوص ، قبل از عمل پروتز سینه تجویز می شود که افراد باید نسبت به انجام آن ها اقدام کرده و نتایج آن را به همراه سایر مدارک پزشکی خود در اختیار جراح سینه قرار دهند.

سخن پایانی

دکتر محمد هادیزاده جراح سینه و بهترین دکتر پروتز سینه تهران می باشند. ایشان تاکنون با بهره وری از تبحر و تجارب فراوان خود در حوزه انواع جراحی زیبایی سینه ؛ اعم از جراحی پروتز سینه ، نتایج درخشانی را در کارنامه کاری خویش به ثبت رسانیده و سبب رضایت خاطر مراجعین شان را نیز فراهم ساخته اند.