۱۳ مرد

بهترین جراح پروتز سینه تهران

بهترین جراح پروتز سینه تهران

بهترین جراح پروتز سینه تهران : جراح سینه نقش بسزا و موثری در ایجاد نتایج مطلوب و مورد رضایت دارد و افراد باید در انتخاب خود دقت نمایند.

متقاضیان جراحی سینه با سوالاتی از قبیل اینکه بهترین جراح پروتز سینه در تهران چه کسی می باشد و چه خصوصیاتی باید داشته باشد مواجه می شوند.

دلیل اهمیت این موضوع حفظ سلامتی و دریافت نتیجه مناسب و رضایت بخش از نتیجه جراحی پروتز سینه می باشد.

زنان برای افزایش سایز سینه و یا کاشت مجدد سینه از دست رفته، تحت جراحی پروتز سینه قرار می گیرند. این جراحی در اندام آن ها، زیبایی مناسبی ایجاد می کند و اعتماد به نفس از دست رفته زنان مبتلا به سرطان سینه را احیا می سازد.

بهترین جراح پروتز سینه

رزومه کاری یک جراح پروتز سینه می تواند گواه این موضوع باشد. آرشیو عکس بیماران او که تحت جراحی سینه با مشکلات متفاوت قرار گرفته اند، می تواند به بیماران در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه تا حدودی کمک کند.

با استفاده از تجارب اساتید بزرگ، در جراحی های سینه ، هر گونه تغییراتی مانند کوچک یا بزرگ کردن سینه ، ثابت نمودن سینه ، بالا کشیدن سینه ، بازسازی سینه های دفرمه و غیر قرینه ، کوچک کردن سایز سینه آقایان را به خوبی اعمال می کند.

بهترین جراح پروتز سینه تهران

 

بهترین جراح سینه را چگونه انتخاب کنیم ؟

اشخاصی که متقاضی جراحی سینه هستند به دنبال راهکاری برای یافتن بهترين جراح سينه هستند.

لیستی از بهترین جراحان پروتز سینه تهیه نموده و به سایت جراحان سینه مراجعه کنند و تخصص و مهارت جراح سینه را مورد بررسی قرار دهید.

برای انجام مشاوره حضوری به مطب مراجعه کنید و با اشخاصی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه در مطب حضور دارند صحبت کنید و میزان رضایتشان را انجام جراحی سینه جویا شوید.

خصوصیات بهترین جراح سینه

  • بدون در نظر گرفتن منافع مالی سلامت فرد را اولویت کار خود قرار می دهد.
  • بهترین جراح سینه اندام و چارچوب بدن فرد را مورد بررسی قرار می دهد و بهترین نتیجه عمل زیبایی سینه را برای فرد ایجاد می نماید.
  • در مشاوره حضوری با جراح سینه هدف خود را از انجام جراحی سینه بیان کنید و جراح سینه با در نظر گرفتن وضعیت کلی بیمار دیدگاه کلی در مورد نتیجه جراحی سینه به فرد می دهد.
  • جراح سینه در جلسه مشاوره قبل از جراحی سینه توصیه های لازم را در مورد اقداماتی که قبل و بعد از جراحی سینه بیان می کند.

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیفت سینه ، پروتز سینه )

بهترین جراح پروتز سینه تهران
به این مقاله امتیاز دهید

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

نظرات بسته شده است.