۲۶ تیر

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه

یکی از معروف ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی در بین خانم ها بزرگ کردن سینه است که در این مقاله بیشتر درمورد آن صحبت می کنیم .

هر ساله هزاران خانم برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه اقدام می کنند ، برخی از آن ها در این باور هستند که سینه هایشان کوچک و یاشکل نا متوازنی دارند .

برخی از خانم ها نیزسینه هایشان رشد نکرده است و یاد بعد از شیر دهی و یا به مرور سن شکل خود را از دست داده اند .

استفاده از این روش برای این خانم ها موجب می شود که اعتماد به نفس خود را به دست بیاورند .

به بیمار اطلاعات کافی داده می شود تا بتواند یکی از روش را انتخاب کند .

بزرگ کردن سینه

بزرگ کردن سینه :

ماده ای که از آن برای بزرگ کردن سینه استفاده می شود از جنس سیلسکون است ، سیلیکون نیزعنصری است که در طبیعت یافت می شود ، ترکیب با عناصری مانند کربن و هیدروژن و اکسیژن بوجود می آید .

سیلیکون در ساخت محصولاتی مانند لوازم آرایش ، مواد غذایی و پروتز های پزشکی کاربرد دارد .

بسیاری مطالعات بر روی استفاده از سیلسکون برای بزرگ کردن سینه انجام شده است و این ماده به هیچ وجه موجب سرطان سینه نمی شود همچنین پروتز سینه موجب ایجاد بیماری هایی مانند آرتروروماتوئید نمی شود .

بزرگ کردن سینه را می توان از 18 سالگی به بعد انجام داد ، درکل هیچ سنی برای بهبودی ظاهر دیر نیست .

برای انجام بزرگ کردن سینه توسط پروتز، فوق تخصص پلاستیک باید ابتدا معاینه کند و سپس طبق سلیقه ی شما برای نحوه ی بزرگ کردن سینه  تصمیم گرفته شود .

مصرف دارو هایی که دارای آسپرین و ایبوپروفن و یا هر ماده ای که موجب کاهش وزن می شود را برای مدت 2 هفته قبل از جراحی کنار بگذارید . از ویتامین هایی شامل E به مدت 10 روز استفاده نکنید .

بطور معمول 2 _ 1 هفته پس از جراحی می توانید به انجام کار های خود برگردید.

انواع پروتز سینه :

از نظر مواد پرکننده انواع پروتز سینه دو نوع  آب نمکی و ژل سیلسکون خالص می باشد. نوع سلیکونی خود به دو دسته : ژل ساده و ژل منسجم تقسیم می شود.

دکتر محمد هادیزاده  فوق تخصص جراحی سینه

( سرطان پستان ،  عمل لیفت سینه ، پروتز سینه )

 

 

درباره نویسنده

دکتر هادیزاده
دکتر محمد هادیزاده فوق تخصص جراحی زیبایی ترمیمی و بیماری های پستان | اولین فوق تخصصی جراحی های بیماری های پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | انجام اعمال جراحی لیفت سینه ، پروتز سینه ، لاغری و پیکرتراشی و...

پاسخ